Sık Sorulan Sorular

image
image
image

  Sağda bulunan simgeye tıklayarak cevaba ulaşabilirisiniz.

 • Quantum Erp Versiyon Farkları Nelerdir

  Quantum Erp - Standart Versiyonda (Kasa, Stok, Fatura, Cari, Banka, Çek Senet) Quantum Erp - Professional Versiyon (Kasa, Stok, Fatura, Banka, Çek Senet, Üretim, Hızlı Üretim, Ambar Sayım, Teklif, Sipariş Yönetimi, Dashboard Rapor) İçerir.

 • Quantum Erp İle E-fatura ve E-arşiv Fatura Düzenleyebilirmiyim?

  Quantum Erp İle E-fatura E-arşiv Düzenleyebilirsiniz. Üstelik Quantum Erp de Sizden Sadece Mali Mühür İle İmzalamanızı Talep Ediyoruz Tüm İşlemlerinizi Deneyimli Teknik Destek Personellerimiz Sizi arıyor Tüm İşlemleri Başvuru Ve E-fatura E-arşiv Gelir idaresi Başkanlığı Bildirimlerini Yapıp E-fatura E-arşiv Dizaynlarınızı Yapıp Anahtar teslim Olarak Teslim ediyorlar.

 • Quantum Erp Mobil Cihazımda Kullanabilirmiyim ?

  Quantum Mobil Uygulamasını Android Markette Bulabilirsiniz. Quantum Erp Mobil Saha Satış Ve Yönetim Uygulamasını Lisansını Alarak Servis Kurulumlarını Yaptırarak. Tablet Veya telefonunuza yükleyerek . Mobil Olarak Kullanabilirsiniz.

 • e-Fatura Kimler İçin Zorunludur?

  2018 ve takip eden yıllar cirosu 5 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflerin, 1 Temmuz 2020'ye kadar e-Fatura'ya geçmeleri zorunludur. 2020 ve sonraki yıllar, cirosu 5 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler ise söz konusu hesap dönemini takip eden yılın 7. ayının ilk gününden itibaren e-Fatura'ya geçmek zorundadır. İnternet ortamında ilan yayınlayanlar ve internet reklam aracıları, 1 Temmuz 2020'ye kadar e-Fatura'ya geçmek zorundalar. İnternet üzerinden satış yapılmasına aracılık eden mükellefler, 1 Temmuz 2020'ye kadar e-Fatura'ya geçmek zorundalar. ÖTV Kanunu'na ekli I sayılı listedeki malların imali, ithali, teslimini yapan Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan (EPDK) lisans alan (bayilik lisansı dahil) mükellefler, 1 Temmuz 2020 tarihine kadar e-Fatura'ya geçmek zorundalar. ÖTV Kanunu'na ekli III sayılı listedeki malları imal, inşa ve ithal edenler ,1 Temmuz 2020'ye kadar e-Fatura'ya geçmek zorundalar.